Rewolucja październikowa w kanałach JAMBOX
9 października 2015
Życzenia Świąteczne
21 grudnia 2015
Rewolucja październikowa w kanałach JAMBOX
9 października 2015
Życzenia Świąteczne
21 grudnia 2015
POKAŻ WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Zakończenie projektu GPON w Łodzi i Zgierzu.

TPnets.com informuje o zakończeniu realizacji projektu „Next Generation Network (NGN) – budowa sieci optycznej GPON FTTH w Łodzi i Zgierzu”. Budowa sieci rozpoczęła się latem 2013 r. i trwała do końca października 2015  i objęła szereg osiedli m.in. od zasobów SM Czerwony Rynek na południu Łodzi, poprzez SM Śródmieście w centrum Łodzi, po osiedla jednorodzinne w rejonie Pawilońskiej i na Zgierskich Chełmach.

Łącznie  w zasięgu kilkudziesięciu km wybudowanej sieci światłowodowej znajduje się przeszło 7 tys. lokali. W planach spółki jest jej dalsza rozbudowa na terenie aglomeracji.

Sieć dostarcza usługi 3Play (Internet, TV i Telefon) o gwarantowanych parametrach jakości. Światłowód zapewnia bowiem świadczenie usług na niezmienionym poziomie niezależnie od odległości abonenta od centrali. Odległość nie wpływa bowiem negatywnie na poziom świadczonych usług.

Zakończenie realizacji projektu nie oznacza braku możliwości podłączania kolejnych abonentów. Orientacyjny zasięg wybudowanej sieci światłowodowej dostępny jest na stronie sieci MNC.PL. Zapraszamy.

Skip to content