Wideo na życzenie

(skrót VoD lub VOD; ang. Video on Demand – wideo na żądanie), pot. także oglądanie na żądanie – usługa zezwalająca na oglądanie nadawanego materiału filmowego lub słuchanie nadawanego nagrania dźwiękowego w wybranym przez kogoś czasie, późniejszym niż czas emisji. Nadawana (także „na żywo”) audycja może być dzięki temu przesunięta w odbiorze dla pojedynczego widza i słuchacza.

hboondemandHBO On Demand pozwala decydować użytkownikowi co chce w danej chwili oglądać, niezależnie od emisji telewizyjnej kanałów HBO. Oferta programowa obejmuje największe przeboje filmowe, znakomite seriale produkcji HBO oraz programy rozrywkowe.

Oferta produkcji dostępnych w ramach usługi „wideo na żądanie” jest często zmieniana i odświeżana. HBO On Demand umożliwia dodatkowo korzystanie z funkcji, jakie oferuje DVD: przewijanie, cofanie, pauza. HBO On Demand jest dostępne dla wszystkich abonentów z wykupionym pakietem HBO. Aby korzystać z VOD w JAMBOX nie jest potrzebny dekoder z dyskiem.

cplusod_0CANAL+ na życzenie to nowy bezpłatny serwis dla Abonentów CANAL+. Od tej chwili twoje ulubione programy czekają na Ciebie! Przegapiłeś premierę albo odcinek ulubionego serialu? Nic straconego! Dzięki CANAL+ na życzenie w każdej chwili możesz skorzystać z bezpłatnej biblioteki najlepszych programów CANAL+.

Aby korzystać z usług VOD w JAMBOX nie jest potrzebny dekoder z dyskiem.

Polska muzyka biesiadna, kolędy i znane przeboje w wersji karaoke.

Teraz możesz śpiewać do podkładu muzycznego z wyświetlanym tekstem piosenki na ekranie Twojego telewizora.

Świetna zabawa na imprezy z rodziną czy znajomymi.

YouTube

Dostęp do najpopularniejszych filmików ze znanego internetowego portalu wideo.

Codziennie aktualizowane.

Własna biblioteka materiałów wideo, dostępna dla abonentów za darmo.