MAG 250 HD

MAG250 HD to najmniejszy model dekodera w ofercie JAMBOX. Umożliwia w wygodny sposób oglądanie telewizji w wysokiej rozdzielczości HDTV. Wyposażony w złącze HDMI idealnie współpracuje z telewizorami LCD i plazmowymi.

Umożliwia korzystanie z przydatnych i wygodnych funkcji takich jak: przewodnik po programach EPG, ustawianie listy ulubionych kanałów z własną numeracją, ochrona rodzicielska, ustawianie ścieżek dźwiękowych i napisów. Dekoder nie jest wyposażony fabrycznie w dysk twardy, ale po podłączeniu zewnętrznego dysku USB staje się dekoderem z cyfrową nagrywarką umożliwiającą nagrywanie filmów, programów tv, tak aby móc je oglądać wtedy kiedy chcemy a nie wtedy kiedy są emitowane.

Po podłączeniu dysku USB jest także możliwość zatrzymywania telewizji na żywo.

mag

DZIERŻAWA DEKODERA: 0 zł!

Ogólna specyfikacja techniczna MAG250:

 • Oparty na systemie Linux
 • Szybki procesor 450Mhz
 • Wysoka rozdzielczość HDTV w trybach 1920x1080i oraz 1280x720p
 • Obraz w standardach MPEG4 (H.264) oraz MPEG2
 • Detekcja formatu panoramicznego TV
 • Dźwięk przestrzenny 5.1 Dolby Digital

 

 • Obsługa formatu audio MP3, PCM, AAC
 • Bezpieczeństwo SSL
 • Złącza video: HDMI, 9-pin Mini-DIN
 • Złącza audio: Cyfrowe 5.1 SPDIF
 • Złącza: Ethernet, USB 2.0
 • Wymiary (szer/gł/wys): 125 x 86 x 28 mm
Przewodnik po programach EPG

1

szczegóły

Program kanałów telewizyjnych dostępny z pilota twojego telewizora. Przewodnik umożliwia sprawdzenie aktualnie oglądanego programu i ramówki innych kanałów. Widzimy programy, które są emitowane teraz lub będą za chwilę, możemy zobaczyć program na najbliższe dni.

To Twoja gazeta telewizyjna z programem. Dodatkowo możesz ustawić sobie powiadomienie lub automatyczne przełączenie przy dowolnym programie z ramówki. Użycie tej funkcjonalności spowoduje, że zostaniesz poinformowany na ekranie telewizora o tym, że wybrany program właśnie się zaczyna lub też od razu zostaniesz przełączony na dany program.

Menu „Przejdź do…”

szczegóły

Naciśnij przycisk MENU i przejdź szybko do twoich nagrań, zobacz program telewizyjny, wyszukaj programy i korzystaj z innych możliwości telewizji JAMBOX. To menu pozwala w szybki i wygodny sposób korzystać z wszystkich możliwości jakie daje dekoder i usługa.

Nagrywanie czasowe/cykliczne

szczegóły

Jeśli lubisz oglądać każdego dnia wiadomości, albo chcesz nagrać Twojemu dziecku wszystkie wieczorynki to możesz teraz w prosty sposób zaplanować nagrania. Nagrywanie według czasu to funkcja, która umożliwia Ci zaprogramowanie nagrań powtarzających się.

Zaplanuj nagrania codzienne, weekendowe czy w wybranych przez Ciebie dniach.  Dodatkowo możesz nagrać dowolny przedział czasu na kanale. 

Wyszukiwarka

szczegóły

Chciałbyś wiedzieć jakie filmy zaraz się rozpoczną albo będą emitowane w najbliższym czasie? Warto korzystać z wyszukiwarki programów według wybranej kategorii. Do wyboru masz kategorie takie jak: filmy, dzieci, hobby, informacja, muzyka, sport, wiedza, serial.

W prosty i szybki sposób znajdziesz wszystkie dostępne programy i jeśli Twój dekoder jest wyposażony w możliwość nagrywania od razu możesz zaplanować nagrania.

Informacja o programie

2

szczegóły

Dowiedz się więcej o programie, który właśnie oglądasz lub sobie nagrałeś. Interesuje Cię kto gra w tym filmie albo o czym on jest? Wystarczy włączyć INFO i już wiesz.

Nagrywarka PVR USB

szczegóły

Funkcja jest dostępna po podłączeniu własnego dysku USB. Dzięki temu możesz nagrywać konkretne pozycje z przewodnika EPG lub podczas oglądania danego kanału. Nagrywanie wybranych programów telewizyjnych jest niezależne od aktualnie oglądanego programu. Możesz oglądać program na jednym kanale i w tym samym czasie nagrać program nadawany na innym.

Zalecamy używanie zewnętrznego dysku twardego USB (HDD USB) dobrej jakości poniżej 1 TB. Nie rekomendujemy użycia pamięci typu pendrive.

Ochrona rodzicielska

szczegóły

Funkcja umożliwia blokowanie wybranych kanałów przez wprowadzenie kodu tvPIN.

Zamawianie z pilota

szczegóły

Unikalny sposób zamawiania dodatkowych pakietów i usług telewizyjnych, za pomocą pilota – bez dzwonienia do konsultantów czy klikania na stronie www.

Jak zamawiać?

Z poziomu TV Panelu możesz zamówić dodatkowe programy i pakiety. W tym celu przygotuj sobie jPIN zapisany w Umowie oraz zapoznaj się z regulaminem określonych usług na stronie www.jambox.pl.

 1. Wejdź do MENU „Przejdź do…” » TV Panel
 2. Wejdź do zakładki ZAMÓW USŁUGI, za pomocą strzałek wybierz żądany pakiet i zatwierdź OK
 3. Zaznacz w ten sposób wszystkie usługi, które chcesz zamówić, a następnie przejdź dalej za pomocą zielonego klawisza
 4. Na ekranie pojawi się lista zamówionych pakietów oraz akceptacja regulaminu
 5. Kółko obok akceptacji powinno być zaznaczone na zielono. Jeśli nie jest, zaznacz pole akceptacji i zatwierdź OK
 6. W celu potwierdzenia zamówienia wpisz jPIN i potwierdź OK

Napisy i ścieżki dźwiękowe

3

szczegóły

Możliwość wyświetlania napisów to funkcja umożliwiająca oglądanie telewizji przez osoby niesłyszące.

Dostępne są także alternatywne ścieżki dźwiękowe na wybranych kanałach, umożliwiające wybór oryginalnej ścieżki lub wersji językowych.

TV Portal

szczegóły

Twoja strona domowa w telewizorze. Umożliwia w łatwy i wygodny sposób dostęp do szeregu usług JAMBOX. W TV Portalu są wyświetlane wiadomości abonenckie i bannery z promocjami. Z menu po prawej stronie można korzystać ze skrótów do zamawiania usług i płatności.

Radio + HD

szczegóły

Niesamowity radioodtwarzacz, który pozwala na wybór jednej z wielu stacji radiowych oraz podkładu wideo w jakości HD takiego jak Kominek czy Akwarium.

Lista stacji dostępnych stacji radiowych:

 1. Radio Zet
 2. RMF Maxx
 3. RMF Classic
 4. RMF FM
 5. PR Jedynka
 6. PR Dwójka
 7. PR Trójka
 8. PR Czwórka
 9. Radio Maryja
 10. Radio PiN

Zatrzymywanie telewizji na żywo

szczegóły

Zatrzymanie i przewijanie oglądanego programu w dowolnym momencie.

 

Jakość obrazu HD

4

szczegóły

Telewizja wysokiej rozdzielczości (HD) to gwarancja niespotykanych dotąd wrażeń. Bogatszy w szczegóły obraz w porównaniu do tradycyjnej telewizji. To krystaliczny dźwięk przestrzenny, a dzięki panoramicznemu obrazowi zobaczysz więcej.

Moja lista 100

szczegóły

Funkcja umożliwia ustawienie 100 kanałów (numery od 1 do 100) z własną kolejnością i numeracją.

Kanały na własnej liście można przesuwać, zastępować, usuwać i dodawać nowe z listy dostępnych kanałów.

Wideo na życzenie VOD

szczegóły

Dzięki tej usłudze abonent może za pomocą pilota wybrać z listy interesujący go materiał i oglądać go o dowolnej porze, przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

VOD pozwala decydować użytkownikowi co chce w danej chwili oglądać.

> więcej informacji