Jambox_bialy

– poczuj się jak w kinie

MNC.PL była pierwszą siecią spoza aglomeracji śląskiej, w której już jesienią 2008 r. udostępniona została platforma Cyfrowej Telewizji JAMBOX – kablówki 3 generacji.

JAMBOX to w pełni cyfrowa, interaktywna telewizja kablowa, która zmieni Twój pogląd na temat telewizji. Udostępniamy Ci nowoczesną platformę multimedialną dzięki której odczujesz pełną swobodę w tym co, kiedy i w jaki sposób oglądasz.

JAMBOX to telewizja kablowa oferująca niespotykaną w sieciach analogowych jakość obrazu włącznie z trybem Full HD i dźwięku w standardzie kina domowego. Różnica w jakości jest szczególnie pozytywnie odbierana przez posiadaczy dużych, nowoczesnych telewizorów LCD, na których obraz we wszystkich analogowych sieciach kablowych jest rozmazany i często śnieży. 

KABLÓWKA 3 GENERACJI to określenie środowiska świadczenia usługi oraz aspektów technicznych.
Realizacja techniczna odbywa się przy wykorzystaniu technologii IP (Internet Protocol). Usługi te są świadczone w szerokopasmowych sieciach światłowodowych bazujących na technologii Ethernet.

Jambox, to kablówka nie tylko dla właścicieli dużych ekranów. Dzięki różnorodnym złączom wizyjnym STB: HDMI z HDCP, Komponent (YPbPr) oraz EURO, naszą telewizję można odbierać na każdym typie telewizora oraz uwaga(!) – na monitorach komputerowych wyposażonych w złącza HDMI lub DVI (za pomocą odpowiedniego kabla).
Już na etapie testów w sieci MNC.PL, Jambox zyskał ponadto sympatię posiadaczy komputerów, którzy dotąd korzystali z wbudowanych w komputer tunerów telewizyjnych. Jambox jest bowiem cichy, pozwala oglądać telewizję bez włączania komputera i wyklucza konieczność posiadania osobnego telewizora w niewielkich mieszkaniach. Może służyć za dodatkowy telewizor w domu.

Różnicą pomiędzy tradycyjną, a naszą innowacyjną telewizją prócz zdecydowanie bezkonkurencyjnej jakości, jest też szereg usług dodatkowych zwiększających komfort oglądania telewizji oraz nowe możliwości dostępu do materiałów filmowych, programów telewizyjnych i innych ciekawych treści.


Szczegółowe informacje dot. naszej kablówki, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz ofertę programową dla naszych Abonentów zawierają odpowiednie pozycje w naszym menu.

Dodatkowe informacje o platformie znajdziecie Państwo na na stronie www.jambox.pl.

Proszę jednak pamiętać w czasie ich lektury, iż w sposobie realizacji usług wśród uczestników grupy SGT S.A. na terenie Śląska i dla naszych Abonentów w Łodzi występują w niektórych przypadkach różnice, wynikające z innego modelu współpracy i realizacji usług.

Dla naszych Abonentów przygotowaliśmy bogatą i stale poszerzaną ofertę kanałów telewizyjnych w cyfrowej jakości obrazu i dźwięku. Udostępniamy również zupełnie nowe funkcje telewizyjne, które w łatwy i wygodny sposób w pełni wykorzystają każdy telewizor. Należą do nich m.in. usługi:

  • Portal TV
  • Przewodnik po programach (EPG)
  • Time Shifting (tylko z STB z dyskiem)
  • Nagrywarka PVR (tylko z STB z dyskiem)
  • Internet w telewizorze
  • Filmy na żądanie (VoD)
  • Dostęp do serwisów typu YouTube
  • Ulubione kanały
  • Blokada rodzicielska
  • Wygaszacze w jakości HD

PAKIETY TELEWIZYJNE

PODSTAWOWE
oraz:  TEMATYCZNE  |  PREMIUM

WSKAŹNIKI JAKOŚCI

Jesteśmy najszybsi w Łodzi.
Sprawdź wskaźniki jakości usług>

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Wypełnij niezobowiązujący
formularz zgłoszeniowy>

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jesteś zainteresowany?
Skontaktuj się >