Naszym celem jest udostępnienie Państwu nie tylko najnowocześniejszych sieci i usług nowej generacji, ale również niezwykle konkurencyjnych cen bez jakichkolwiek kosztów ukrytych (np. za utrzymanie linii, dzierżawa dekoderów lub innych urządzeń oraz usługi dodatkowe).

Jesteśmy przekonani, że udało nam się osiągnąć obydwa cele.

Sieć Manhattan Network Center ma już 19 lat!

Począwszy od marca 2000 r. łączymy mieszkańców i firmy woj. łódzkiego z Internetem, wykorzystując coraz nowocześniejsze technologie i wdrażając kolejne usługi. Dzięki Państwa zaufaniu realizujemy wspólną przygodę, której najnowszym, realizowanym od 2013 r., etapem jest sieć światłowodowa GPON wprowadzająca światłowód bezpośrednio do Państwa mieszkań i firm. Rozwiązanie już teraz umożliwia uruchomienie usług o prędkości do 1 Gb/s, co zapewnia Państwu niezawodną platformę zarówno obecnych usług 3Play (Internet, TV i Telefon), jak i przyszłych obejmujących m.in. rozwijające się dynamicznie usługi na żądanie (np. VoD i TVoD), czy też szykujące się do podboju rynku telewizory w standardzie 4k – następcy generacji FullHD.

Po sześciu latach prac w Łodzi, Zgierzu i Głownie, nasza sieć światłowodowa dociera do kilkunastu tysięcy lokali, obejmujących zarówno bloki, jak i budynki jednorodzinne. W pozostałych budynkach wielorodzinnych na terenie Łodzi i Powiatu Zgierskiego świadczymy usługi oparte o tzw. skrętkę – czyli okablowanie wykorzystywane powszechnie do podłączenia do sieci komputera w domu lub w pracy.<mapka zasięgu>

Na obszarach wiejskich Powiatu Zgierskiego stale rozbudowujemy ponadto sieć stacjonarnego dostępu radiowego WiFi. To szybkie (do 5/5 Mb) symetryczne i nielimitowane łącza oferujące komfort dostępu do Internetu niedostępny w usługach sieci komórkowych. Warto podkreślić właśnie brak limitów danych, jakie możecie Państwo pobrać z Internetu. To jedno z najważniejszych kierowanych do nas pytań. <mapka zasięgu>

Aż 20% naszych klientów, to firmy – wymagający klienci poszukujący stabilności i licznych usług dodatkowych. Specjalnie dla firm oferujemy m.in. łącza dedykowane (światłowodowe i radiowe), telefoniczne centrale wirtualne z darmowymi połączeniami między oddziałami, dodatkowe usługi serwisowe i kontrakty SLA. Wiele z rozwiązań technicznych dla biznesu wykorzystujemy również w sieci dla klientów indywidualnych.

CECHUJE NAS:

różnorodność technologii

Projektujemy rozwiązania zależne od potrzeb i lokalizacji Abonenta. Wykorzystujemy technologie kablowe i radiowe zapewniające szerokopasmowy dostęp do sieci i innych usług – np. budowę sieci korporacyjnych, czy monitoringu.


stałe unowocześnianie sieci

Jesteśmy liderem we wprowadzaniu nowoczesnych technologii. Jako jedni z pierwszych operatorów w Polsce zaoferowaliśmy naszym Abonentom m.in. symetryczny dostęp do Internetu, czy światłowód do domu. Posiadamy światłowodowy szkielet sieci oraz własne punkty styku w Łodzi, Warszawie i Poznaniu gwarantujące wysoką niezawodność naszych usług.


szeroka oferta usług 3Play (Internet/TV/Telefon)

Stale rozbudowujemy infrastrukturę i zakres usług o najnowsze rozwiązania. Sieć GPON gwarantuje prędkość i dostępność usług wszędzie tam, gdzie możemy zamontować gniazdko światłowodowe. Nie ma znaczenia odległość “od centrali”. Pakiety programowe platformy telewizyjnej pozwalają na dokładny wybór interesujących Abonenta programów – nie trzeba płacić za niepotrzebne programy. Własna centrala telefoniczna umożliwia z kolei uruchomienie dowolnej potrzebnej Abonentowi liczby telefonów, czy też przenoszenie numerów od starego operatora.


  doświadczenie w realizacji usług dla biznesu

Z usługami dla biznesu związani jesteśmy od lat ‘90-tych. Nasi pracownicy posiadają przeszło 100 certyfikatów kompetencji od konfiguracji urządzeń sieciowych, po konfigurację central telefonicznych, p. poż. i elektryczne do 15 kV. Projektujemy, budujemy i administrujemy szeroką gamą usług dla biznesu własnych oraz jako podwykonawca największych krajowych operatorów.

 • Łagiewniki
  Nikt nie chciał podłączyć nas w Łagiewnikach przez lata, aż przyszła ekipa z MNC. Od kilku miesięcy mam z sąsiadami GPON.
  Łagiewniki
 • Jan M.
  Stałe publiczne IP w standardzie i bez dopłat oraz możliwość instalacji własnego routera VPN. Bardzo usprawnia pracę z klientami!
  Jan M.
 • Tomek (Głowno)
  Światłowód wymiata. Rewelacyjny ping.
  Tomek (Głowno)
  GPON 600 Mb
 • James
  Support in English by phone and durring instalation. Not usual. Quick net. Thank you.
  James
  GPON
 • Ania
  Super miłe Panie w biurze obsługi Klienta - pomogły wybrać mi odpowiedni dla mnie pakiet.
  Ania
  Internet + TV
 • Jerzy
  Od 2 miesięcy mam łącza światłowodowe - super! Nie spodziewałem się takiego przyspieszenia!
  Jerzy
  Klient światłowodowy GPON
 • Antoni M.
  Od 5 lat jestem klientem MNC. Zgodnie z głoszonym hasłem są niezawodni o awarie nie występują. Polecam.
  Antoni M.
  Internet + TV
 • Katarzyna i Jacek
  Mamy pakiet Internet światłowodowy + TV. Łącza są niezawodne a oferta programowa bogata. Dziękujemy!
  Katarzyna i Jacek
  Internet + TV