Bramka/router VoIP IPG-200

Bramka/router VoIP IPG-200 daje możliwość korzystania z usług operatorów VoIP poprzez połączenie DSL lub kablowe. Bramka posiada, gniazdo telefoniczne umożliwiające wykorzystanie normalnego telefonu do prowadzenia rozmów poprzez Internet.

Dzięki użyciu takiej formy połączenia można znacząco obniżyć koszty korzystania z usług telefonicznych i faksowych.

Dodatkowym plusem jest możliwość współdzielenia połączenia internetowego bez potrzeby stosowania dodatkowego routera – tę funkcjonalność można wyłączyć i uzyskać dzięki temu dwa porty LAN.


CENA 160 zł

Cisco IP Phone CP-7911G

Cisco IP Phone CP-7911G dostarcza najnowsze technologie i osiągnięcia w telefonii VoIP. Zawiera podświetlany ekran, pozwala na – łatwy dostęp do komunikacji, informacji, oszczędność czasu, a także korzystanie z wielu funkcji. Dostarcza klientom i deweloperom innowacyjne aplikacje zwiększające produktywność wprost na wyświetlaczu. Oferuje dostęp do ośmiu linii telefonicznych (lub połączenie linii i bezpośredni dostęp do funkcji telefonicznych. Szczegóły na stronie  CISCO.

Specyfikacja produktu
Tel: CP-7911G
Liczba linii: 1
Wyświetlacz: Tak
Protokoły: SCCP & SIP
Gniazdo sieciowe: 10/100

Uwaga:

Wszystkie telefony Cisco obsługują oba protokoły SCCP i SIP – fabrycznie SCCP. W celu uzyskania alternatywnego oprogramowania SIP konieczny jest zakup Cisco SMARTnet (pozwala to pobrać SIP firmware z firmy Cisco na stronie cisco.com)

Telefony nie posiadają podstawki.

tel

Cisco IP Phone CP-7941G

Cisco IP Phone CP-7941G dostarcza najnowsze technologie i osiągnięcia w telefonii VoIP. Zawiera podświetlany etran, pozwala na – łatwy dostęp do komunikacji, informacji, oszczędność czasu, a także korzystanie z wielu funkcji. Dostarcza klientom i deweloperom innowacyjne aplikacje zwiększające produktywność wprost na wyświetlaczu. Oferuje dostęp do ośmiu linii telefonicznych (lub połączenie linii i bezpośredni dostęp do funkcji telefonicznych), wysokiej jakości zestaw głośnomówiący. Szczegóły na stronie CISCO

Specyfikacja produktu
Model CP-7941G
Liczba linii: 2
Wyświetlacz: Tak
Protokoły: SCCP & SIP
Gniazdo sieciowe: 10/100

Uwaga:

Uwaga: Wszystkie telefony Cisco obsługują oba protokoły SCCP i SIP – fabrycznie SCCP. W celu uzyskania alternatywnego oprogramowania SIP konieczny jest zakup Cisco SMARTnet (pozwala to pobrać SIP firmware z firmy Cisco na stronie cisco.com).

tel1