Nowy cennik usług światłowodowych w sieci MNC.PL – od 1.03.2019 r.

DNSy w moje.mnc.pl
30 stycznia 2019
Ujednolicenie stawek za połączenia do krajów Unii Europejskiej.
15 kwietnia 2019
DNSy w moje.mnc.pl
30 stycznia 2019
Ujednolicenie stawek za połączenia do krajów Unii Europejskiej.
15 kwietnia 2019
POKAŻ WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Nowy cennik usług światłowodowych w sieci MNC.PL – od 1.03.2019 r.

Z przyjemnością udostępniamy Państwu nowy, wiosenny cennik usług światłowodowych w sieci MNC.PL. Najkrócej podsumowując – jest szybciej, taniej i prościej!

Nowa oferta dostępu światłowodowego dla bloków i domków jednorodzinnych opiera się na czterech najpopularniejszych prędkościach dostępu do Internetu, które można zestawić dodatkowo z usługą telewizji i telefonu. Mając na celu uproszczenie cennika, zrezygnowaliśmy z podziału na łącza asymetryczne i symetryczne. Obecnie wszystkie pakiety z naszej oferty o prędkościach w zakresie od 30 do 100 Mb są symetryczne.

Równocześnie przyśpieszyliśmy z 200 do 300 Mb najszybszy w stałej ofercie pakiet. Zdecydowanie mocno wzrosła w nim również prędkość wysyłania danych – z 10 do 100 Mb/s! To odpowiedź na potrzeby abonentów wysyłających duże ilości danych.

Równolegle z przyśpieszeniem obniżeniu uległy ceny pakietów. Widać to szczególnie w układzie wiosennej oferty promocyjnej, której szczegóły również publikujemy. W ramach promocji możliwe jest uruchomienie usług z nieco niższą od standardowych pakietów prędkością wysyłania danych, ale w bezkonkurencyjnej na łódzkim rynku cenie.

W ramach oferty promocyjnej wprowadzamy NOWOŚĆ dla wymagających abonentów. Jest to najszybszy obecnie pakiet 500/50 Mb/s! Jeśli spotka się on z Państwa zainteresowaniem – włączymy go na stałe do naszej oferty.

Szczegółowych informacji udziela jak zawsze nasze biuro. Zapraszamy!

Skip to content