1.01.2020 – Otwarte okna – CANAL+ Sport i CANAL+ Sport2
23 grudnia 2019
TV Jambox – kanały dziecięce bez dodatkowych opłat.
12 marca 2020
1.01.2020 – Otwarte okna – CANAL+ Sport i CANAL+ Sport2
23 grudnia 2019
TV Jambox – kanały dziecięce bez dodatkowych opłat.
12 marca 2020
POKAŻ WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

20 lat sieci MNC.PL!

mnc-gpon-256MNC.PL ma już 20 lat!

To właśnie od marca 2000 r. łączymy mieszkańców i firmy woj. łódzkiego z Internetem wykorzystując coraz nowocześniejsze technologie i wdrażając kolejne usługi. Dzięki Państwa zaufaniu, realizujemy wspólną przygodę, której najnowszym etapem jest sieć światłowodowa GPON wprowadzająca światłowód bezpośrednio do Państwa mieszkań i firm zapewniając Państwu niezawodną platformę zarówno obecnych usług 3Play (Internet, TV i Telefon), jak i przyszłych obejmujących m.in. rozwijające się dynamicznie usługi na żądanie (np. VoD i TVoD), czy też szykujące się do podboju rynku telewizory w standardzie 4k – następcy generacji FullHD.

Po 20 latach prac w Łodzi i Zgierzu, nasza sieć światłowodowa dociera już do przeszło 10 tys. lokali obejmujących zarówno bloki, jak i budynki jednorodzinne.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sieci światłowodowej (GPON) przygotowaną dla mieszkańców budynków jednorodzinnych i wielorodzinnych. Od dnia podłączenia pierwszych Abonentów, naszym celem jest budowa nie tylko najnowocześniejszych sieci i usług nowej generacji, ale również utrzymanie niezwykle konkurencyjnych cen bez jakichkolwiek kosztów ukrytych (np. za utrzymanie linii, dzierżawa dekoderów lub innych urządzeń oraz usługi dodatkowe). Jesteśmy przekonani, że udało nam się osiągnąć obydwa cele.

Nasze cenniki światłowodowe zawierają identyczny zakres pakietów. Różnią się jednak nieznacznie wysokością abonamentu i opłat instalacyjnych. Powodem takiego rozróżnienia są bowiem wyższe koszty instalacji i eksploatacji przyłączy w budynkach jednorodzinnych – w tym koszty opłat za zajęcie pasa drogowego i infrastrukturę dosyłową. Kosztów tego typu nie ma w przypadku bloków, zaś sama instalacja jest zdecydowanie tańsza. Dołożyliśmy jednak starań, by koszty obejmujące zarówno dodatkowe prace, jak i opłaty na rzecz podmiotów trzecich skutkowały jak najniższymi różnicami wobec cen usług realizowanych w blokach.

Warto podkreślić, iż w przypadku budynków jednorodzinnych niezwykle istotne dla obniżenia kosztów instalacyjnych jest wykonanie przyłącza do Państwa budynku w czasie, gdy na terenie osiedla pracują nasze ekipy budowlane. Warto z tej opcji skorzystać nawet wtedy, gdy z usług zamierzacie Państwo skorzystać dopiero za kilka miesięcy (np. po zakończeniu obecnej umowy z innym operatorem), gdyż pozwala to zaoszczędzić nawet 80% kosztów instalacji. W pracach budowlanych bowiem najdroższy jest transport sprzętu i opłaty dla gminy lub powiatu za zajęcie pasa drogowego na indywidualne zamówienie.

Serdecznie zapraszamy do włączenia się w sieć światłowodową GPON.

MNC.PL
MANHATTAN NETWORK CENTER -jesteśmy z Wami już ponad 20 lat!
Skip to content